Futbalová akadémia a tréningové centrum je neoddeliteľnou súčasťou futbalového klubu AS Trenčín do ktorého v roku 2007 vstúpili holandskí a slovenskí investori:

Pán Tschen La Ling - bývalý hráč AJAX AMSTERDAM    

Pán Gregor Wijkamp - majiteľ spoločnosti VanStyn

Pán Mgr. Róbert Rybníček – generálny manažér klubu

Mesto Trenčín

AS Trenčín a AJAX Amsterdam podpísali v decembri 2012 spoluprácu založenú na vzdelávaní a trénovaní mladých hráčov, výmene skúseností medzi trénermi a manažérmi obidvoch klubov a športovo - reklamnej a marketingovej podpore.

Tréningy sú koordinované výraznými futbalovými osobnosťami (Tomislav Ivič, Leo Van Veen, Piet Schrijvers...). Zameriavame sa na výchovu a vyhľadávanie  talentovaných hráčov  z celého sveta. Rozvoj hráčov podporený špeciálnymi doplnkami stravy a vysokou zdravotnou a poúrazovou starostlivosťou.

Plán projektu výstavby futbalovej akadémie a tréningového centra zahŕňa: trávnaté ihriská, ihriská s umelou trávou, športová hala, lekárske centrum, posilňovňa, športové zázemie.

Futbalová akadémia a tréningové centrum AS Trenčín

Futbalová akadémia a tréningové centrum aktuálne ponúka: ihrisko s prírodnou trávou 105x60, ihrisko s umelou trávou 30x50, veľký areál s multifunkčným ihriskom (tenis, flórbal, volejbal) a detské ihrisko. Súčasťou týchto športovísk je umelé osvetlenie.

Ubytovacie kapacity si prosím pozrite TU:

Go to top